Modoko Güvence Belgemiz

AKABE MOBİLYA MODOKO GÜVENCE BELGESİ VE TAKDİR BELGESİ SAHİBİDİR. 
TÜKETİCİ MAHKEMELERİYLE UĞRAŞMAYIN AKABE MOBİLYA YA GELİN MOBİLYA ALIN TEFERRUATLARDA BOĞULMAYIN. 
 
(AKABE MOBİLYANIN 3 YILDIR TÜKETİCİ ŞİKAYETİ ALMADIĞI İÇİN TAKDİR BELGESİ ALDIĞINI HATIRLATALIM)
 
MODOKO GÜVENCE BELGESİ NEDİR?
Bu yarışta başarılı olmanın anahtarı; ‘‘Pazar ve müşteri odaklı hareket edebilmektir’’.
 
Mobilya başkenti Modoko, bu gelişim sürecinde müşterilerini koruma altına alıyor. Müşteri odaklı politikasını işleyişinin merkezine alan Modoko, satış sonrası hizmetleriyle de liderliğini bir kez daha belgeliyor.
 
Modoko güvencesiyle ve titizlikle hazırlanan MODOKO GÜVENCE BELGESİ (MGB) ile tüketiciler satış sonrasında güvence altına alınıyor. Satın alınan üründe bir hata olması durumunda, en kısa sürede sorununuz çözüme kavuşturuluyor.
 
Belgeye sahip 75 mağaza, Modoko yöneticilerinden teslim aldıkları resmi onaylı ‘Bu İşyeri Modoko Güvencesi Altındadır’ belgelerini mağazalarında gururla teşhir etmektedir. Her geçen gün Modoko Güvence Belgeli mağaza sayısı artmaktadır.
 
Mağazalarımızdan yaptığınız her alışverişde herhangi bir memnuniyetsizliğiniz karşısında da Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’ne başvurabiliyorsunuz.
 
Modoko bünyesinde özel olarak oluşturulan bu birim en kısa zamanda sizleri bilgilendirerek sorununuzun çözümü için harekete geçiyor. Söz konusu sorununuzda yerinde tespit için bilirkişi sizi ziyaret ediyor. Ve en kısa zamanda sorununuz çözüme kavuşturuluyor. Çözüm bulmak ve yaratmak, Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’nin ana faaliyet alanıdır.
 
Modoko Müşteri Hizmetleri Birimi’ne 444 88 55’i arayarak ya da danisma@modoko.com.tr e-posta adresine yazarak ulaşabilirsiniz.
 
Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile ilklerin öncüsü Modoko, alışveriş güvenliğini yaygınlaştırmak için araştırmalarını ve çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Modoko, alışverişini güvence altına almak isteyen tüketicileri için fark yaratmaya devam ediyor. 150.000 m2'lik alanda, dünya standartlarında üretilen mobilyalarla, haftanın 7 günü alışveriş yapabileceğiniz Modoko, Ümraniye’de sizleri bekliyor.
 
Mobilyanız AKABE MOBİLYA, güvenceniz Modoko’dan…