Mobilya’da 2018 Markası

Mobilya markaları kullanıcılara yeni tasarımlar göstermeli diye düşünüyoruz. Akabe Mobilya’nın 50 yıllık tecrübesiyle rakiplerinden sıyrılmasını sağlayan en önemli fark, Beys Markasıyla tasarıma verdiği önem ve kalitedir. Bir ürüne önem vermek aynı zamanda müşterilerimize önem vermek, personelimize ve kurumsal kimliğimize önem vermek, insani değerlere ve toplumsal kaliteye değer vermektir.

Bu nedenle Akabe Mobilya Modoko mağazasında görebileceğiniz Beys Mobilya markasıyla üretilen oturma Grubu, yemek odası, yatak odası, özel dekorasyon ve iç mimarlık hizmetlerindeki farklılığımızı görebilirsiniz. Üretim anlayışı özgün tasarım, bol seçenek, modern çizgi ve üstün kalite kavramlarıyla bütünleşerek tüketiciye ulaşan ürünlerimiz hayatınıza değer katmaya devam edecek.

Akabe Mobilya olarak BEYS markasıyla ürettiğimiz bütün mobilyalarda 2018 yılı mobilya modellerinde fark oluşturmayı ve bu prensiplerin paralelinde tüketiciye, konfor, sağlık ve fonksiyonellik alanlarında farklı, kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmayı en önemli vizyonumuz olarak belirlenmiştir.

2018 yılına girerken de bunun anlamının ürünlerin amaca ve fonksiyonelliğe uygun tasarlanması, sermaye gücü ve güvenilirlikle ucuza imal edilmesi, kaliteli üretilmesi ve ulaşılabilir olması sayesinde hedef müşteri kitlemizle buluşması ve memnuniyet olduğunu biliyoruz.

2018-02-27T23:52:05+00:00 Haberler|