YATAK ODASI DEKORASYONU

YATAK ODASI DEKORASYONU

İnsan ömrünün en az üçte birinin geçtiği Yatak odaları, özel hayatın en özel alanlarıdır. Mobilya seçiminde, bazen mobilya mağazalarında teşhir edilen sıradan ürünler, bazen fabrikasyon mobilya modelleri tercih edilerek dizayn edilen Yatak Odası Mobilyaları, alternatif olarak Özel Tasarım Çalışmaları ile sadece kişiye özel olarak ta üretilmektedir. Kişisel beğeniler ve tercihler dikkate alınarak hazırlanan yatak odası dekorasyon çalışmalarında, zaman zaman kullanıcıların hayallerinden bile geçirmedikleri güzellikte enteresan tasarımlar ortaya çıkmakta, bu vesile ile mobilya dekorasyon dünyasına yepyeni anlayışlar kazandırılmaktadır.

Bu özel Mobilya Dekorasyon çalışmalarında, takımı oluşturan parçalar genellikle birbirine uyumlu hazırlanarak dekorasyonda bütünlük sağlansa da, kimi zaman farklı çizgileri barındırabilmektedir. Tamamı doğal kaplama üzerine vernik yada, çeşitli renklerde lake ile hazırlanan komodin, şifonyer ve gardropun aksine, Yatak odası Karyolası tamamen deri kaplamalı olabilmektedir. Her ne kadar farklı dizayn ve malzemelerle üretimi yapılsa da, Yatak Odası Mobilyası evlerimizin olmazsa olmazını oluşturan vazgeçilmez ürünleridir.

Akabe Mobilya olarak, 51 yıllık mobilya imalat tecrübesi ile ürettiğimiz ve mobilya mağazalarımızda teşhire sunulan Yatak Odası Mobilyalarının yanı sıra, iç mimarlarımızın odanızın ölçülerine göre ücretsiz hazırlayacağı projelerle üretilecek Özel Tasarım Yatak odası Mobilya Dekorasyonu için, sizleri Modoko Mobilyacılar Sitesi No 191 deki merkez mağazamıza bir kahvemizi içmeye bekleriz.

2018-07-21T13:34:13+00:00Haberler|